Kierowca kat. B z znajomością języka niemieckiego lub angielskiego k/m

PHH Personaldienstleistung

Hamburg, Niemcy, zagranica

Seit der Gründung 1998 besitzt die PHH Personaldienstleistung GmbH kontinuierlich und seit 2002 eine unbefristete Zulassung zur gewerbsmäßigen Arbeitnehmerüberlassung. So konnte PHH immer sichere Arbeitsverträge anbieten und einen treuen Mitarbeiter- und Kundenstamm aufbauen. Ein eigener Betriebsrat sorgt ebenfalls seit Gründertagen für tariflichen Frieden. All das macht PHH zu einem zuverlässigen Arbeitgeber und Unternehmenspartner. Ganz im Sinne ihrer hanseatischen Eigentümer.

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech wywodząca się z Hansestadt Hamburg.

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy transportowej poszukujemy osób na stanowisku Kierowca kat. B z znajomością języka niemieckiego lub angielskiego k/m

Opis stanowiska:

  • Transport towarów i produktów na określonych trasach
  • Odbiór, dowóz produktów towarów, do klientów komercyjnych oraz prywatnych
  • Potwierdzenie odbioru za pomocą skanera

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Wynagrodzenie 12,00 € brutto
  • Dodatki za pracę w nadgodzinach, w weekendy itp.
  • Zakwaterowanie – podział kosztów z pracodawcą 50/50
  • Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Sprawność fizyczna
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
  • Min. prawo jazdy od 3 lata
  • Orientacja w terenie