Kierowca kat.B w transporcie miedzynarodowym EU

Remontier.pl

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy kierowców kategorii B do pracy w transporcie międzynarodowym EU.

Oferujemy:

-pracę w młodej dynamicznie rozwijającej się firmie
-nowy samochód z kabiną sypialną, GPS, telefon
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
-system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
-opieka spedytora 24h

Wymagania:

-prawo jazdy kat. B (posiadane minimum 2 lata)
-kierowanie busem do 3,5tony
-obsługa załadunków i rozładunków
-prowadzenie dokumentacji przewozowej
-ścisła współpraca ze spedytorem
-dbałość o powierzone mienie oraz czystość i sprawność techniczną pojazdu
-prawidłowe zabezpieczenie ładunku
-dyspozycyjność również w nocy i w weekendy
-punktualność komunikatywność wysoka kultura osobista i prezencja
-niekaralność (potwierdzona zaświadczeniem z sądu)
-podstawowa znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (dodatkowy atut)
-wyjazdy w systemie 3 tygodnie w trasie, 1 tydzień w domu lub innym.
-praca dla osób z Wrocławia i okolic.

Prezentacja firmy

Transport i spedycja.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców