Opis stanowiska pracy

Firma Magnet ITS poszukuje osoby do pracy na stanowisko kierowcy Busa z plandeką w ruchu międzynarodowym. Praca idealna dla osób, które lubią być w trasie, chcą zwiedzić Europę i nie boją się wyzwań.

Oferuje:
- stabilne zatrudnienie,
- elastyczny czas pracy.
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz osiągów,
- szkolenie stanowiskowe,
- pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
- pracę ze sprzętem najwyższej jakości w nienagannym stanie technicznym
- służbowy telefon,
- nawigację,
- system pracy 3/1, 4/1
- niezapomniane chwile i wspomnienia z trasy

Oczekuje:
- ukończone 21 lat
- prawo jazdy kat B, opcjonalnie C+E
- aktualne orzeczenie psychologiczne
- oświadczenie o niekaralności
- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, poziom podstawowy
- dyspozycyjność,
- chęć do pracy,
- aktualny paszport (opcjonalnie),
- miejsce zamieszkania- Chojnice lub okolice

Obowiązki kierowcy:
- transport wyznaczonych towarów,
- odpowiedzialność za zabezpieczenie towaru,
- właściwe prowadzenie dokumentacji transportowej
- dbanie o samochód oraz powierzone wyposażenie
- realizowanie zadań wyznaczonych przez spedytora

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Firma Magnet- International Transport & Spedition jest prężnie ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców