Kierowca kat. B - Transport Międzynarodowy

F.H.U. EM Trans

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa zatrudni kierowcę busa plandeki do 3,5DMC na trasy międzynarodowe w systemie 3/1. Poszukujemy młodej, ambitnej osoby, której zależy na pracy!
Od kierowcy wymagane jest:
- doświadczenie w prowadzeniu pojazdu, prawo jazdy minimum 2 lata.
- uczciwość i chęć do pracy, zdyscyplinowanie
- dyspozycyjność
- znajomość języka angielskiego/niemiecki w stopniu komunikatywnym
- bez nałogów
- niekaralność

Proszę tylko o CV spełniające powyższe wymagania. WAŻNE: Proszę w odpowiedzi opisać swój stosunek do pracy wraz z odpowiedziami na powyższe wymagania. Firma oferuję zatrudnienie na umowę o pracę, godziwe wynagrodzenie, nowy i kompletnie wyposażony samochód.

Prezentacja firmy

Firma z branży Transportowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców