Kierowca kat. B (psychotesty NIEWYMAGANE) - Olsztyn

InterKadra Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Olsztyn

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Merchandiser mobilny
Zapewnianie dostępności produktów i właściwej aktywacji w punkcie sprzedaży – akcja promocyjna

Obowiązki:
• odwiedzanie punktów zgodnie z planem
• dbanie o właściwe wyeksponowanie produktów na półce, w lodówce i na dodatkowych lokalizacjach
• rozmieszczenie materiałów reklamowych w odpowiednich i najlepiej widocznych miejscach
• dodatkowe czynności w punkcie między innymi: skręcenie stojaka drewnianego
• podstawowe prace porządkowe: wytarcie półek, lodówki
• wykonanie zdjęcia raportującego pracę
• wypełnienie karty raportu – podstawowe informacje co zostało wykonane
• codzienne przesyłanie raportów na wskazany adres mailowy po zakończonym dniu
• przejazd między puntami handlowymi w promieniu ok 70 km ( zapewniamy transport )

Oferujemy:
• zatrudnienie w ramach umowy cywilno-prawnej w okresie 15-26.06.2015
• samochód służbowy na okres wykonywania zlecenia
• zlecenie wykonywane w parach
• szkolenie wprowadzające w dniu 15.06.2015 ( zwrot kosztów dojazdu )
• materiały promocyjne niezbędne do wykonania zlecenia
• materiały czyszczące: ściereczka, płyn
• odzież robocza: koszulka, kurtka, plecak
• wypłata między 10-15.07.2015
• zwrot kosztów poniesionych na badania lekarskie w ciągu 10 dni od przedstawienia Faktury
• możliwość dalszej współpracy lub awans bezpośrednio do struktur klienta

Wymagania:
• Dyspozycyjność w okresie 15-26.06.2015
• Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
• Gotowość do odbycia badań lekarskich niezbędnych do prowadzenia samochodu
• Gotowość do obycia szkolenia w Białymstoku
• Zlecenie ok 8 h dziennie przez okres 10 dni roboczych ( poniedziałek – piątek )
• Telefon komórkowy z aparatem fotograficznym lub aparat fotograficzny
• Dostęp do internetu: aby raportować wykonane czynności po zakończonym dniu
• Gotowość do pracy w terenie (przemieszczanie się między punktami )
• Mile widziana książeczka sanepidowska
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandisera lub pracownika hali w branży spożywczej
• Mile widziane badania psychotechniczne, ale nie jest to wymóg niezbędny

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.