Kierowca kat. B okolice Szamotuł

M.P. Polraj

Pamiątkowo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko kierowcy kat. B (samochód dostawczy)

Oferujemy stabilną pracę od poniedziałku do piątku (ew. sobota) w systemie jednozmianowym, możliwość pracy w nadgodzinach.

• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w zorganizowanym zespole pracowniczym
• Do firmy dogodny dojazd PKP - 20min

Praca polega na dostarczaniu i rozładunku towaru do klientów oraz brygad montażowych. Poza tym zaopatrzenie firmy.

Wymagania

- Doświadczenie i znajomość topografii Poznania i okolic
- Sumienność i umiejętność organizacji pracy
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy Kat: B

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV wraz z listem motywacyjnym i nazwą stanowiska w temacie wiadomości.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma MP.POLRAJ M.PŁACHETKA powstała w 1993r. Ogrodzenia betonowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców