Kierowca kat B na busa 3,5 t

Renotrans Ltd

Coventry, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy kierowców na busa plandekę - na trasy międzynarodowe Wielka Brytania.Angielskie warunki . Wszelkie warunki do uzgodnienia indywidualnie. Prosimy o CV - tylko poważne oferty na mail - doświadczeni kierowcy. - doświadzczenie w transporcie międzynarodowym, podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - wypełnianie dokumentów przewozowych - znajomość topografii Europy - odpowiedzialność za powierzony towar

Prezentacja firmy

Prowadzimy firmę Transportowa na terenie Wielkiej Brytani juz Pon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne