kierowca kat. B - międzynarodowy przewóz osób

EuroLanser

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy kierowcę Kat B - Trasy międzynarodowe (UE)
Mile widziane osoby z Wrocławia i okolic.

Opis stanowiska:

- przewóz osób na trasie Polska - Niemcy - Holandia
- dbanie o komfort i bezpieczeństwo pasażerów.

Poszukujemy osobę mającą:
- doświadczenie na trasach międzynarodowych,
- ważne badanie psychotechniczne,
- świadectwo o niekaralności,
- mile widziane ukończone 25 lat.

Wymagania:
- wytrzymałość na długie trasy,
- płynna obsługa nawigacji,
- znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub
holenderskiego w stopniu komunikatywnym,
- chęć do pracy,
- wysoka kultura osobista,
- dyspozycyjność,
- komunikatywność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pocztą elektroniczną aplikacji (CV + list motywacyjny) wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail.
Prosimy o przesyłanie aplikacji jako odpowiedź na powyższe ogłoszenie.

Prezentacja firmy

<br/><br/>EUROLANSER jest firmą, która powstała z pasji do podróży. Nasi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców