KIEROWCA KAT.B - MAGAZYNIER

Texland PL Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Texland Pl Sp. z o.o.

Zatrudni Pracownika z prawem jazdy kat. B zbierającego odzież na rzecz Fundacji Mam Marzenie.

Zakres czynności: kierowanie pojazdem do 3,5 t , opróżnianie pojemników z odzieżą na terenie Dolnego Śląska , załadunek odzieży do BDF-ów - worków o wadze 30 kg.

Baza znajduje się we Wrocławiu przy ul.Kupieckiej 10 okolice ul. Karmelkowej i rynku hurtowego, łatwy dojazd z drogi nr 5, 35 i OAW-E67, blisko Gminy Żórawina, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie.

Wymagania: Prawo Jazdy kat. B, przyzwyczajenie do wykonywania załadunków o masie ok 30 kg (zatrudniamy osoby posiadające doświadczenie i umiejętności kierowania samochodem dostawczym do 3,5 t - busem).
Wynagrodzenie 9 zł netto na godzinę + premia, pojazd Fiat Ducato Maxi; pracodawca prosi o przesłanie cv ze zdjęciem.

Praca jest dostępna od zaraz.

Prezentacja firmy

Jest firmą o prawie 20 letnim doświadczeniu w imporcie i sprzedaży od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka