Opis stanowiska pracy

STB TRANS Sp. z o.o., to szybko rozwijająca się firma transportowa, która swoje usługi świadczymy na terenie województwa dolnośląskiego. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
KIEROWCA - KURIER

Opis stanowiska:
• realizacja dostaw do Klientów na określonym terenie
• załadunek i rozładunek transportowanych towarów
• dbałość o prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów
• sumienne rozliczanie dokumentów przewozowych oraz transakcji gotówkowych

Wymagania:
• prawo jazdy kat. B lub C
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• uczciwość, terminowość
• mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca

Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• możliwość podnoszenia kwalifikacji
• pracę w 90% od poniedziałku do piątku
• miłą atmosferę i dobre warunki pracy
• motywujący system wynagradzania
• codzienny powrót do domu

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie swojego CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

STB TRANS Sp. z o.o., to szybko rozwijająca się firma transportow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne