Kierowca kat. B/ Kurier

Logart

Hamburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma logistyczna, zajmująca transportem towarów w kilku miastach w Niemczech poszukuje:

Kierowcy/Kuriera (Kat.B) na terenie Hamburga i okolic.

Zadania:

  • Kierowanie autem typu: Mercedes Vito (mały samochód dostawczy).
  • Dostarczanie przesyłek do firm i klientów indywidualnych.
  • Dbałość o powierzony sprzęt.
  • Dbałość o wysoki standard wykonywanej usługi.

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Szkolenie stanowiskowe i narzędzia pracy

Wynagrodzenie:

  • 1900 euto netto miesięcznie (praca 5 dni w tygodniu)
  • 2100 euro netto miesięcznie (praca 6 dni w tygodniu)

Wymagania

Wymagania:

  • Prawo jady kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca.
  • Orzeczenie o niekaralności.
  • Gotowość do wyjazdu i pracy w Niemczech.
  • Minimum podstawowej znajomości j.angielskiego lub j. niemieckiego.

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców