Kierowca kat B/ Dyspozytorka

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki na stanowisku kierowcy kat. B:

  • Przewóz osób na terenie woj. łódzkiego

Obowiązki na stanowisku dyspozytora/ki:

  • Przyjmowanie zleceń telefonicznych
  • Komunikacja z klientami i kierowcami
  • Wysyłanie zleceń za pomocą systemu komputerowego

Wymagania od kandydatów na stanowisko kierowcy:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość topografii miasta
  • Niekaralność
  • Rzetelność, punktualność, dobra organizacja pracy

Wymagania od kandydatów na stanowisko dyspozytora/ki:

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Bardzo dobra znajomość topografii Łodzi
  • Umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office)
  • Dobra dykcja
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Terminowość i dokładność
  • Doskonała organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Pracę w trybie zmianowym
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy
  • Szansa rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV mailowo za pośrednictwem serwisu HRLINK

Numer referencyjny: KD/DD/LDZ/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.