Kierowca kat. B - Doradca mobilny

Express Sp. z o.o. sp.k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

EXPRESS CAR RENTAL - praca w największej sieci wypożyczalni samochodów w Polsce!

Express, to lider branży wynajmu samochodów i twórca wyjątkowego produktu Traficar. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie pojazdów do wydania (kontrola czystości i sprawności technicznej samochodów),
  • dostarczanie/odbiór samochodów do/od klientów na terenie Warszawy oraz okolic,
  • transport samochodów od/do serwisów, na myjnie oraz stację paliw na terenie miasta,
  • transport samochodów między oddziałami na terenie Polski

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, która jest liderem w branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od dyspozycyjności) – nawet do 8000 zł!,
  • szkolenie wprowadzające organizowane przez Express,
  • pracę w oparciu o umowę- zlecenie
  • dodatkowy pakiet benefitów m.in. kartę OK System
  • elastyczny grafik, dostosowany do dostępności pracownika,
  • wewnętrzna ścieżka kariery – możliwość awansu w strukturach firmy i uzyskania umowy o pracę.

Nasze wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kategorii B,
  • dyspozycyjność na poziomie minimum 35 godzin tygodniowo,
  • niekaralność,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z motoryzacją,
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

Dołącz do naszego zespołu, wysyłając swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie!

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku Doradcy Mobilnego proszone są o wysłanie swojego CV wraz z dopiskiem numeru referencyjnego KMD/WWA/06-18 oraz krótkim opisem dyspozycyjności, korzystając z formularza kontaktowego poniżej ogłoszenia. Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie internetowej: www.expresspl lub też na naszym profilu na FB!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Express Sp. z o.o. sp.k. oraz Traficar Sp.z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Informujemy, że Administratorem danych jest Express Sp. z o.o. sp.k. oraz Traficar Sp.z o.o. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Express Sp. z o.o. sp.k. oraz Traficar Sp.z o.o.”

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Express Sp. z o.o. sp.k. oraz Traficar Sp.z o.o. przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl

Prezentacja firmy

Express Car Rental od 20 lat wynajmuje samochody zarówno klientom ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka, Praca Praca dla studenta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców