Schaumaplast - Organika Sp. z o.o.

KIEROWCA KAT. B, C+E

Od: Schaumaplast - Organika Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Zakres obowiązków:

  • realizacja dostaw do zakładów produkcyjnych Klienta (wyłącznie na terenie Łodzi)
  • załadunek/ wyładunek transportowanych wyrobów (elementy styropianowe o niskiej masie umieszczone na wózkach transportowych)
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów
  • reprezentowanie firmy przed przedstawicielami Klienta

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat. B, C+E
  • ukończony kurs na przewóz rzeczy/świadectwo kwalifikacji
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • terminową wypłatę wynagrodzeń