Opis stanowiska pracy

Kramel Invest - istniejąca od 29 lat, działająca w branży FMCG firma, będąca certyfikowanym dystrybutorem produktów znanych, wiodących marek poszukuje pracowników na stanowisko: Kierowca kat. B, C, C+E – Piotrków Trybunalski

Poszukujemy kierowców z doświadczeniem w dystrybucji. Szczególnie cenne będzie doświadczenie w branży spożywczej.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
  • praca w młodym i dynamicznym zespole pracowników;
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy);
  • praca w trybie jednodniowym (codziennie powrót do firmy).

Oczekiwania:

  • ważne prawo jazdy kat. B, C (warunek konieczny);
  • mile widziane prawo jazdy kat. C+E;
  • dyspozycyjność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • aktualne badania psychologiczne i sanitarno-epidemiologiczne;
  • doświadczenie w dystrybucji towarów (branża spożywcza);
  • niekaralność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Spółka Kramel istnieje i działa od 1989 roku. Jesteśmy jedną z na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców