Kierowca kat. B, 1/2 etatu

Inntrade s.c.

Wrocław, 50-208, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- kierowanie pojazdem do 3,5 t
- Odbiór paczek od stałych klientów
- podstawowe czynności administracyjne
- czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem

Wymagania

Wymagania:
• minimum zawodowego wykształcenia
• wiek od 24 lat
• dokładność i staranność
• gotowość i motywacja do pracy
• obowiązkowość i punktualność;
• umiejętność do pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej;
• prawo jazdy kategorii B (minimum 3 lata)
• umiejętność pracy pod presją czasu;

Chętnym do pracy oferujemy:
• zatrudnienie na ½ etatu, na umowę o pracę
• praca od poniedziałku do piątku

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać w ciągu 7 dni od dnia ukazania się ogłoszenia. Prosimy o wpisanie w temacie maila nazwy stanowiska.

Wszystkie aplikacje zostaną rozpatrzone,
informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

W treści oferty prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w sprzedaży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców