Kierowca – Język Niemiecki

Instarter

Niemcy, Austria, Szwajcaria, mazowieckie

Instarter

Od: Instarter
Miejsce pracy: Niemcy, Austria, Szwajcaria
Instarter

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne

Poszukujemy kierowców ciężarówek do transportu towarów na terenie państw Europy Zachodniej.

Zadania i wymagania:

  • Transport towarów na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii
  • Uprawnienia do prowadzenia pojazdów z podwójną naczepą – (warunek konieczny)
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pracy kierowcy – min. 1 rok
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy niezwłocznie

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie i pracę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie w Niemczech
  • Umowę o pracę, w tym pakiet socjalny
  • Ubezpieczenie
  • Organizacja wyjazdu oraz załatwianie wszystkich formalności
Instarter