KIEROWCA i OPERATOR urządzenia do badań gruntu, zamontowanego na ciężarówce

Hebo Poznań Sp. z o.o.

60-281 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

PRACA

Firma HEBO-Poznań Sp. z o.o.

ul. Heweliusza 11/5

60-281 Poznań

poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWCA i POMOCNIK OPERATORA urządzenia do badań gruntu, zamontowanego na ciężarówce

OFERUJEMY:

- ciekawą pracę w firmie z 20-letnim doświadczeniem

- możliwość zdobycia unikalnej wiedzy z zakresu geotechniki

- możliwość uzyskania uprawnień zawodowych oraz certyfikatu Polskiego Komitetu Geotechniki

Wymagania

- zmysł techniczny, zdolności manualne

- dyspozycyjność

- gotowość do wyjazdów służbowych na badania terenowe

- prawo jazdy kategorii C (samochód specjalistyczny - nie wymagane świadectwo kwalifikacji ani karta kierowcy)

- doświadczenie w prowadzeniu samochodu ciężarowego

- mile widziane wykształcenie/doświadczenie w dziedzinie geotechniki

Prezentacja firmy

Firma HEBO Poznań Sp. z o.o. została założona w 1991 roku. Prowadz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne