Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy to to województwo Pomorskie i Zachodnio-Pomorskie
•Prowadzenie samochodu do 3,5 t w warunkach miejskich
•Dostarczanie towaru do Klientów wg zamówień oraz specyfikacji
•Obsługa wyznaczonej grupy Klientów w zakresie dostaw
•Współpraca w zespole w zakresie realizacji założonych celów

Wymagania

• Doświadczenie i umiejętność prowadzenia samochodu do 3,5 t.
◾prawo jazdy kat. B
◾doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
◾kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
◾dobra organizacja pracy
◾dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość

Prezentacja firmy

Firma Air Complex Sp. z o.o. powstała w związku z rosnącym zapotr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi