Kierowca - Dostawca

Frisco

Warszawa, mazowieckie

Frisco
CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE
Frisco.pl wchodzące w skład grupy Eurocash jest jednym z wiodących graczy na warszawskim rynku supermarketów prowadzących sprzedaż wyłącznie przez Internet. Dzięki pozycji lidera może zaproponować dynamiczny i atrakcyjny rozwój Twojej kariery zawodowej. Wybór Frisco to okazja do zmierzenia się z innowacyjnymi i nieszablonowymi projektami.

Podejmij wyzwanie i przyłącz się do budowania ulubionego sklepu internetowego nowoczesnych i aktywnych warszawiaków.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • dostawa zakupów zamówionych drogą internetową bezpośrednio do klientów
  • profesjonalna obsługa klienta
  • dbanie o powierzone mienie

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • nowoczesny tabor samochodów dostawczych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do karty MultiSport
Sprawdź nas! Przekonaj się, że warto.

www.frisco.pl
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.