Opis stanowiska pracy

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:
- dowóz towaru do punktów dystrybucyjnych i klientów
- załadunek towaru na auta służbowe, dostarczenie towaru do klienta indywidualnego, oraz odbiór zwrotów i opakowań
- bezpieczną i profesjonalną jazdę
- dbanie o powierzone mienie
- przewóz produktów spożywczych

Wymagania

Wymagamy:
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Gotowość do pracy w godzinach od 05.00 do 22.00 oraz do pracy w weekendy
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobra znajomość Warszawy
• Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
• Wysoka kultura osobista
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Firma Petit jest nową powstałą firmą z branży HoReCa, która zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne