KIEROWCA - DOSTAWCA KFC CUPRUM

Amrest Sp. z o.o.

Lubin, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Uczysz się, masz już umowę o pracę, zlecenie, lub własną działalność gospodarczą a chciałbyś dorobić, lub po prostu szukasz pracy? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!

Kierowca Dostawca dla Restauracji
KFC CUPRUM LUBIN

Do zaoferowania mamy:
• pakiet profesjonalnych szkoleń
• ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę
• przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
• możliwość rozwoju i awansu, w KFC potrafimy docenić pracowników - 85% kadry managerów wywodzi się z pracowników załogi
• grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb – dzięki temu połączysz pracę z innymi swoimi zajęciami
• atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• Prawo jazdy kat. B
• Orientacja na gości
• Terminowość, dokładność i zaangażowanie
• Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
• Pozytywne nastawienie do świata i ludzi

- ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
1 100PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia