Kierowca Dostawca dla KFC Jaworzno Galena

Amrest Sp. z o.o.

43-600 Jaworzno, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kierowców Dostawców dla KFC JAWORZNO GALENA

Szukasz pracy? Zaaplikuj szukamy osób chętnych do nawiązania stałej współpracy, weekendowo lub w tygodniu.

Nasza Obietnica:

*Zespół fajnych ludzi – wśród których możesz być po prostu sobą.
*Swoboda w ustalaniu grafiku – czyli więcej czasu dla siebie.
*Pewne wynagrodzenie – wystarczające na własne wydatki.
*Coś extra – pakiet benefitów, a dla najlepszych - nagrody i premie.
*Płatne za kurs + godziny + napiwki
*Wynagrodzenie co dwa tygodnie

Aplikuj już teraz!! Dodatkowe pieniądze czekają!! :)

Wymagania

Nasze Oczekiwania

• Prawo jazdy kat. B i własny samochód
• Orientacja na gości
• Terminowość, dokładność i zaangażowanie
• Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
• Pozytywne nastawienie do świata i ludzi
• Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość ich wykonania

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców