KIEROWCA DO PRZYJMOWANIA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Paweł Szafraniec

31-589 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Przystępujemy do tworzenia zupełnie nowego zespołu składającego się z osób dyspozycyjnych, prężnych, lubiących wyzwania oraz kontakt z ludźmi. Siedziba biura znajduje się w Czyżynach. Agencja Nieruchomości AS obsługuje region całego Krakowa jak również pobliskich miejscowości.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnika Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami oraz Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami

Zadania:
- Pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości,
- Przeprowadzenie akcji reklamowej nieruchomości, obsługa klientów kupujących oraz prezentacja zdobytych ofert nieruchomości.
- Przygotowanie, organizacja oraz obsługa transakcji (kompletowanie dokumentacji, kontrola stanu prawnego),
- Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi

Wymagania:
- Łatwość nawiązywania kontaktu z innymi
- Zaangażowanie, elastyczność czasu pracy to klucz do sukcesu
- Łatwość zdobywania wiedzy, chęć podnoszenia kwalifikacji
- Obsługa Komputera
- Prawo Jazdy oraz własny samochód

Mile Widziane:
- Znajomość języków obcych
- Osoby z licencją zawodową lub z doświadczeniem

Oferujemy:
- Wysokie zarobki oparte na prowizji
- Pracę w zespole osób aktywnych, otwartych na współpracę i wymianę doświadczeń, nad którymi czuwa doświadczony licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami,
- Elastyczny czas pracy,
- Pracę w oparciu o sprawdzone i skuteczne standardy działań,
- Możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy,
- Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy,
- Nowoczesne narzędzia marketingowe, specjalistyczne programy dla Agentów Nieruchomości.

Zatrudnienie:
- Preferowaną formą zatrudnienia jest umowa zlecenia lub umowa współpracy pomiędzy Agencją Nieruchomości AS a firmą prowadzoną przez Państwa, (w razie potrzeby pomożemy Państwu w założeniu oraz prowadzeniu własnej działalności gospodarczej).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883 z późn. Zm.)”

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

Agencja Nieruchomości „AS” jest nową, dynamicznie rozwijającą się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena