KIEROWCA DO PRZYJMOWANIA OFERT NIERUCHOMOŚCI

Paweł Szafraniec

31-589 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Nieruchomości AS zatrudni osobę do pozyskiwania ofert. Praca polega na dojechaniu do klientów sprzedających/ wynajmujących podpisaniu umowy pośrednictwa, wykonaniu zdjęć. Dziennie należy przyjąć ok 10 ofert. Wynagrodzenie za każda zdobytą ofertę w przedziale 7-10 zł.
Szczegóły rozliczenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Mile Widziane:
- Znajomość języków obcych
Osoby z licencją zawodową lub z doświadczeniem
Osoby posiadające własny samochód do dyspozycji
Wymagana jest pełna dyspozycyjność

Oferujemy:
- Wysokie zarobki uzależnione od pracy jaka została wykonana.
- Możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy,

Zatrudnienie:
Preferowaną formą zatrudnienia jest umowa zlecenia lub umowa współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz lub na adres email

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883 z późn. Zm.)”

Wymagania

Prezentacja firmy

Agencja Nieruchomości „AS” jest nową, dynamicznie rozwijającą się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne