Kierowca do działu usług dla przemysłu z prawem jazdy kategorii C/CE (k/m)

REMONDIS Industrie Service GmbH & Co. KG

Niemcy, Gießen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma REMONDIS Industrie Service GmbH & Co. KG oferuje klientom z przemysłu i handlu pewne i trwałe rozwiązania z zakresu utylizacji i recyklingu niebezpiecznych odpadów.

Do wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Prowadzenie ciężarówki ciśnieniowo-ssącej oraz pojazdów czyszczących pod wysokim ciśnieniem z naciskiem na czyszczenie kanałów oraz czyszczenie przemysłowe
  • Transport odpadów
  • Sporządzanie raportów transportowych
  • Przeprowadzenie transportu i przekazanie materiałów do zakładu utylizacji
  • Pielęgnacja i konserwacja pojazdu jak również naprawa drobnych usterek

Profil:

  • Prawo jazdy kategorii C/CE jak również aktualnej karty kierowcy z wpisem 95
  • Certyfikat ARD lub gotowość do jego nabycia
  • Doświadczenie w transporcie niebezpiecznych ładunków lub odpadów z pojazdów ssących
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Punktualność, umiejętność przystosowania się oraz pracy w zespole
  • Chęci do pracy, motywacja i zdolność do samodzielnej pracy

Oferujemy:

  • Pewna oraz stałą pracę w naszej firmie w Niemczech
  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Kwaterę
  • Pracę w zgranym zespole i wsparcie naszych polskojęzycznych pracowników
  • Ewentualny kurs językowy
  • Solidne i punktualne wynagrodzenie oraz płatny urlop
  • Pomoc administracyjną w załatwianiu formalności
  • Urozmaicone zadania w przyszłościowej branży

Ponadto oferujemy wszystkie zalety zatrudnienia w firmie rodzinnej, która należy do wiodących usługodawców w branży recyklingu, z nowoczesnymi strukturami, solidnym wprowadzeniem do nowych obowiązków, dobrymi i punktualnymi zarobkami, uregulowanym czasem pracy, dobrą atmosferą oraz dobrymi szansami na przejęcie.

Prezentacja firmy

REMONDIS Medison steht traditionell für medizinische Abfallentsor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis