Kierowca do 2,5t do Obsługi Reklam Terenowych od 2600 !

Gold Solution Group Sp. z o.o.

50-062 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma obecna w 45 krajach prężnie rozwijająca, będąca liderem na rynku polskim w swojej branży, wielokrotnie wyróżniona prestiżowymi nagrodami za wkład w wysoki standard obsługi naszych klientów poszukuje osób do oddziału Wroclawiu na stanowisko:

KIEROWCY DO OBSŁUGI REKLAM TERENOWYCH

Miejsce pracy: Wrocław

Region: Dolnośląskie

Tryb Pracy: PEŁNY ETAT

WYMAGANIA :

Własne auto osobowe w okresie próbnym (zwrot kosztów paliwa)
Prawo jazdy kat. B
Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywania kontaktu z klientem
umiejętność pracy w grupie oraz organizacja czasu pracy
umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

ZAPEWNIAMY :

Umowę o pracę +atrakcyjny system premiowania (2600zł netto/m-c)+premie oraz benefity
Pracę w młodym i energicznym zespole
Możliwość rozwoje i awansu
Uczestnictwo w innowacyjnych przedsięwzięciach, wyjazdach szkoleniowych
Dostęp do karty Multisport

OPIS STANOWISKA :

Dostawa towaru
Poprawa jakości ofert – szkolenia zapewnia pracodawca.
Praca na terenie Wrocławia oraz miast sąsiedzkich

Czekamy na zgłoszenia do 05.07.2014

Wymagania

Własny samochód w okresie próbnym (pełny zwrot kosztów paliwa).

Prezentacja firmy

Międzynarodowa firma obecna w 45 krajach prężnie rozwijająca, będ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 600PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców