Kierowca cysterny w transporcie międzynarodowym

Alpinus Chemia Sp. z o.o.

Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie

Od: Alpinus Chemia Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Solec Kujawski

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne

Zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Kierowca nowego zestawu Volvo z cysterną.

Obowiązki:

  • kierowanie zestawem z cysterną w transporcie międzynarodowym
  • system pracy 3+1 lub 2+1
  • transport substancji chemicznych
  • obsługa cysterny
  • dbałość o narzędzia pracy
  • prawo jazdy C+E
  • uprawnienia ADR + cysterny
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne
  • karta kierowcy
  • minimalnie roczne doświadczenie w pracy kierowcy zestawów z cysterną w kierunkach międzynarodowych

Ze swej strony oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy – nowy zestaw z cysterną!!
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych