Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie przewoziła towary na terenie zakładu LG Chem Biskupice Podgórne. W zakres obowiązków wchodzi również pomoc przy załadunku i rozładunku przyczep.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w zawodzie kierowcy,
  • prawo jazdy C+kod 95,
  • aktualne badania lekarskie i psychotesty,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość pracy na długi okres czasu,
  • różne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, działalność gospodarczą).

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się między innymi branżą instalacyjną linii produkcyjnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne