Opis stanowiska pracy

Kierowca ciężarówki CE, kod 95 ładowanie, rozładowywanie oraz przepakowywanie

Dla naszego klienta w 't Goy (3997) poszukujemy kierowcy ciężarówki. Praca także przy ładowaniu, rozładowywanie oraz przepakowywaniu.

Wymagania:

kat CE, kod 95 (doświadczenie)

komunikatywna znajomość angielskiego

Praca na nocna zmianę!

  • Stawka za jazdę 14,89 EU (z ADV)
  • Stawka za czas poza jazdą (rozładowywanie, przepakowywanie) 12,54 EU (bez ADV 12,37)

Oferujemy:

  • umowę w j.polskim przed wyjazdem
  • legalną pracę
  • stawki zgodne z holenderskim CAO € 12,54 / 14,89
  • zakwaterowanie 82,50 € tygodniowo
  • ubezpieczenie 24,14 € tygodniowo
  • opiekę polskiego koordynatora

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Prezentacja firmy

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne