​KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO – STAŁA TRASA NL-GB

PPUiSM GAREX Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma PPUiSM GAREX Sp. z o.o. w związku z uruchomieniem nowej linki Anglia – Holandia - Anglia, poszukuje kandydatów na stanowisko kierowcy ciągnika siodłowego z naczepą typu mega.

Wymagania:

  • ważne prawa jazdy kategorii C+E z kodem 95,
  • karta kierowcy,
  • ważny dowód osobisty lub paszport,
  • niekaralność
  • mile widziane doświadczenia w ruchu lewostronnym,

Oferujemy:

  • system pracy 3/1 lub 2/1
  • praca na stałych linkach – w kółkach
  • pojedyncze i podwójne obsady
  • ponadprzeciętne wynagrodzenie zasadnicze plus delegacje za podróż służbową
  • terminowa wypłata wynagrodzenia
  • nowy tabor
  • pakiet szkoleń
  • ubezpieczenie grupowe
  • świadczenia socjalne
  • pracę w stabilnej firmie należącej do grupy IMPERIAL INTERNATIONAL

Prezentacja firmy

Firma należy do koncernu Imperial International, zatrudniającego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne