Opis stanowiska pracy

Kierowca hakowca (C+E)

Obowiązki:
- wykonywanie transportu drogowego z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa,
- bezawaryjna obsługa sprzętu umożliwiająca zachowanie ciągłości pracy.

Wymagania:
- doświadczenie prowadzenia pojazdów z przyczepą,
- wykształcenie zawodowe lub średnie,
- prawo jazdy kat. C+E (wpis kodu 95),
- aktualne badania,
- świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy,
- ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego oraz szkolenie okresowe kwalifikacje zawodowe,
- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu hakowców.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- praca w systemie II-zmianowym,
- międzynarodowy charakter pracy - wyjazd w poniedziałek, przyjazd w czwartek/piątek
- stabilną i stałą pracę w renomowanej firmie.

Prezentacja firmy

Inwest Global Sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu oferuje szeroki ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców