Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kierowcy kategorii C+E , jazda nowymi zestawami chłodniczymi, praca głównie w porze nocnej, maksymalny czas w trasie 13 dni, potem około 4 dni w domu, powtarzalne trasy co drugi-trzeci dzień w kraju, gwarantowana wypłata + dieta, jazdy w kółku po stałych klientach, płacimy dniówki w tym za pauzy i przestoje,
obsługiwane kraje : Polska, Niemcy ( bliskie ). Czechy ( Praga ), Słowacja ( okolice Żyliny ) gwarantowana.

Wymagania

Wymagana karta kierowcy, mile widziany kod 95 wbity w prawo jazdy, uprawnienia na wózki paletowe, wymagana niekaralność, wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem młodych ludzi którzy kier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców