Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest firma transportowa zatrudniajaca 2000 pracowników z centralą w Anglii jest Brytyjska firma specjalizujaca sie w przewozie paliwa.
W związku z rozwojem naszych oddziałów w Wielkiej Brytani szukamy doświadczonych i gotowych do pracy kierowcow cysterny. Kierowców silosów i cystern C/E na kontrakt 6 miesieczny konczoncy sie oferta pracy na stale

Od potencjalnych kandydatow wymagamy:
• Znajomosc j. Angielskiego
• uprawnienia do prowadzenia samochodów ciężarowych ,ADR
• Mile widzianedoświadczenie w ruchu międzynarodowym
• Dbałość o terminowość dostawy i bezpieczeństwo dostarczania paliwa
• Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego
• dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu,
• dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność

Jesli poszukujesz pracy w Wilkiej Brytani w okregu Glasgow zapewniamy:
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• Gwarantujemy prace na stale po 6 miesiacach
• Praca w wymiarze 40 godz ty z mozliwoscia nadgodzin
• Pomoc w zalatwianiu formalnosci: otwarcie konta bankowego czy zorganizowanie NIN

Jelsli posiadasz ADR3 i masz doswiadczenie C+E oraz CPC i komunikatywny jezyk angielski wysli swoje CV w j. angielskim

Wynagrodzenie
£11.69 za godzine ( w ciagu dnia)
£12.60 za godzine ( w ciagu dnia) za kazda nadgodzine
£12.86 za godzine (w nocy)
£13.68 za nadgodzine ( w nocy)

Prezentacja firmy

Firma omegaresource zajmuje sie zatrudnianiem zarowno anglikow ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców