In Temporis Polska Sp. z o.o.

Kierowca C+E

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Logistyka

W ramach współpracy z naszym Klientem, poszukujemy i zapraszamy do współpracy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Kierowca samochodu ciężarowego

Zakres obowiązków:
Wykonywanie załadunku, przewozu i rozładunku złomu zgodnie z dyspozycją przełożonego
Wstępna ocena zgodności odbieranego złomu (w miejscu odbioru) z istniejącymi w firmie normami; informowanie przełożonego o stwierdzonych odstępstwach od normy.
Utrzymywanie powierzonego pojazdu w stałej gotowości technicznej oraz zabezpieczanie go przed dostępem osób nieuprawnionych, uszkodzeniem lub utratą.
Utrzymywanie czystości i porządku w powierzonym pojeździe i miejscu jego garażowania.
Współpraca i utrzymywanie odpowiednich relacji z serwisami zewnętrznymi.
Dbanie o właściwy wizerunek firmy wśród dostawców złomu.
Prowadzenie oraz dbanie o kompletność dokumentacji dotyczącej wykonywanych zadań i powierzonego pojazdu.

Wymagania:
Min. zawodowe; średnie / Średnie techniczne
Doświadczenie jako kierowca kat. C + E
Prawo jazdy kat. C + E; ukończona kwalifikacja do przewozu rzeczy;
Mile widziane uprawnienia HDS (II Ż)
Znajomość podstawowych przepisów ustaw o transporcie drogowym i czasie pracy kierowców; mile widziana podstawowa wiedza z zakresu budowy i działania samochodów ciężarowych (wstępna diagnoza usterek).
Mile widziana znajomość działania hydrauliki siłowej.
Uczciwość, odpowiedzialność, obowiązkowość / sumienność, komunikatywność, motywacja do pracy, poszanowanie mienia pracodawcy
Klient oferuje:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu w pracę,
szkolenia i doskonalenia posiadanych umiejętności zawodowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.