Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

kierowca C+E

Nr ref.: 24554
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • praca w systemie export - import
  • praca wykonywana w załogach jednoosobowych
  • praca w charakterze kierowcy kat. C+E na terenie Europy Zachodniej i Południowej

Oczekiwania:
  • ważne prawo jazdy kategorii C+E
  • uprawnienia na przewóz rzeczy
  • doświadczenie na tożsamym stanowisku pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem telematycznym
  • uczciwość i pracowitość

Oferta:
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy
  • praca od poniedziałku do piątku (dyspozycyjność do pracy co drugi weekend)
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)