Opis stanowiska pracy

FAHRERKONZEPT jest niemiecką firmą z 10-cio letnim doświadczeniem na rynku spedycyjnym. Wysoka jakość usług oraz dbałość o swoich pracowników pozwoliła jej na zbudowanie cenionej i ugruntowanej pozycji rynkowej na terenie Niemiec.

Specjalizuje się w personalnej obsłudze linii transportowych na terenie Niemiec. Posiada własne szkoły kierowców.

Firma zatrudnia ponad 190 osób, w tym ponad 150 kierowców samochodów ciężarowych. Posiada 6 oddziałów na terenie Niemiec oraz 1 na terenie Polski. W najbliższym czasie planowane jest zwiększenia liczby pracowników do ponad 250 a liczby oddziałów do 7.

Poszukujemy kierowców samochodów ciężarowych do pracy na terenie Niemiec.

Oferujemy:

  • zarobki do 2900 Euro brutto miesięcznie (z dodatkami)
  • umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą (zgodną z niemieckimi standardami)
  • niemiecki system opieki zdrowotnej, socjalnej i emerytalnej (min. dodatek 192 Euro/mc za każde dziecko)
  • dodatek wakacyjny oraz premię świąteczną
  • diety dalekobieżne (24 Euro/mc) oraz dodatek za pracę w nocy (2,46 Euro za godz.)
  • dodatek dojazdowy (200-300 Euro)
  • stałe trasy oraz punkty startowe
  • stałą opiekę oraz pomoc w załatwianiu formalności
  • opłacenie oraz pomoc w organizowaniu kursów doszkalających
  • diety za noclegi w weekendy (opcjonalnie)
  • możliwość wybrania systemu pracy (2+1, 3+1, 4+1, 4+2)

Wymagania

  • prawa jazdy kategorii C+E z ważnym kodem 95
  • karty kierowcy
  • doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych
  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia (ADR) oraz CV

Prezentacja firmy

FAHRERKONZEPT jest niemiecką firmą z 10-cio letnim doświadczeniem na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
16
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
8 700PLN - 11 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców