Opis stanowiska pracy

Firma transportowa CL JURA poszukuje kierowców (kat. C+E) na przewozach międzynarodowych

(również bez doświadczenia).

Kierowca C+E

Praca na terenie krajów UE

Wymagania:

  • Ważność dokumentów (karta kierowcy, dowód osobisty, prawo jazdy)
  • Mile widziane zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (3 umowa na czas nieokreślony)
  • Zapewniamy terminowe wypłaty wynagrodzenia i należności z tytułu podróży służbowej
  • Elastyczny system pracy w zależności od potrzeb i możliwości kierowcy (pełny tydzień w domu), jak i również możliwości pracy w tygodniu i zjazdu na weekend do domu, zapewniamy pracę na nowym taborze (ciągniki Scania, Renault Magnum z lodówkami i klimatyzacją), naczepy tylko ruchoma podłoga (walking floor)
  • Możliwość zatrudnienia kierowców bez doświadczenia (zapewniamy przyuczenie)
  • Komunikacja przez system satelitarny i telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji,

klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

CL Jura S.A. Uproszczona Oddział w Polsce

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive