In Temporis Polska Sp. z o.o.

Kierowca C+E

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Loriol Sur Drom, Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Logistyka

Dla naszego klienta, francuskiej firmy transportowej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Kierowanie autami dostawczymi (plandeka);

- Przewóz środków czyszczących na trasach regionalnych;

- Załadunek oraz rozładunek materiałów.

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku;

- Ważne prawo jazdy kat. CE;

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego;

- Gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową + dodatki (dodatek żywieniowy, premia końca misji wypłacana w każdym miesiącu, premia za nadgodziny, pracę w niedzielę, dzień świąteczny);

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy;

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.