Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWCA kat. C+E

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E,
- doświadczenia w kierowaniu ciągnikami siodłowymi z naczepami na trasach krajowych i/lub międzynarodowych,
- aktualnych uprawnień do prowadzenia pojazdów o dcm. Pow. 12t,
- zaświadczenia o niekaralności,
- dyspozycyjność,
- karta kierowcy

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- dobre zarobki i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę głównie w tygodniu (weekendy wolne)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą transportową istniejącą na rynku od 1995 z powodz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców