Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, dużej, niemieckiej firmy z branży transportowej - szukamy pracowników na stanowisko:

KIEROWCA C+E

Na czym polega praca?

- wykonywanie tras na terenie Niemiec (główna siedziba firmy znajduje się w Kassel)
- realizowanie zleconych zamówień transportowych (głównie zlecenia dla firmy DPD)

Wymagania

Czego oczekuje pracodawca?

- prawo jazdy kat. C+E
- znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym
- mile widziane doświadczenie na BDF (Wechselbrücke) oraz ADR.

Z chęcią skontaktujemy się również z Kandydatami którzy nie posiadają doświadczenia na BDFach - pracodawca daje mozliwość przeszkolenia na miejscu.
Pracodawca jest elastyczny i otwarty na pracowników z Polski - oferuje pracę stałą lub w systemie 3:1 czy 4:1.

W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Do uzgodnienia.
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 400PLN - 8 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne