Opis stanowiska pracy

Werker Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa zatrudnienia z siedzibą we Wrocławiu (Certyfikat nr 13353).

Obecnie poszukujemy dla niemieckiej firmy transportowej osoby na stanowisko:

KIEROWCA C+E

WYMAGANIA:

• aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy,

• ADR podstawowe mile widziane lub na cysternę,

• doświadczenie na stanowisku kierowcy C+E w transporcie międzynarodowym,

• Nie wymagana znajomość języka niemieckiego, mile widziane podstawy niemieckiego / angielskiego

Oferujemy:

• Pracę w systemie 2/1 (dwa tygodnie pracy, tydzień wolnego)

• wynagrodzenie : 1900,00 € brutto + 35 € diety dziennej,

• możliwość dopasowania pojazdu do doświadczenia i preferencji kierowcy (tandem, BDF,

silos, cysterna)

• Polski dyspozytor

• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Prezentacja firmy

Werker jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne