OTTO Work Force OTTO Work Force

Kierowca C+E

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.

Obecnie dla Naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, działającej w branży logistycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. C+E

Nr ref. ID/KM/12/2014

Rejon: Gliwice, woj. śląskie

OPIS STANOWISKA PRACY:

- Utrzymywanie stanu technicznego ciągników (dolewanie olejów, płynów, bezpieczniki, przewody elekt. powietrzne),
- Podciąganie i odciąganie naczep do rozładunku/ załadunku,
- Przygotowywanie naczep do rozładunku ( podnoszenie dachów, przeciąganie plandek, ściąganie zabezpieczeń – deski ADR, pasy),
- Zabezpieczanie naczep pod dokami ( podpory, kliny)

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- Atrakcyjne warunki finansowe płatne terminowo,
- Pracę w systemie trzy zmianowym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (6-14, 14-22, 22-6)

WYMAGANIA:

- Prawo jazdy kategorii C+E,
- Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin, na 3 zmiany,
- Chęć i motywacja do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.