Opis stanowiska pracy

  • - przewóz kontenerów na terenie Gdyni i Gdańska,
  • - praca od poniedziałku do piątku;

Wymagania:

  • - ważne prawo jazdy kat. C + E wraz ze świadectwem kwalifikacji,
  • - doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C + E,
  • - doświadczenie w transporcie kontenerów (mile widziane)
  • - aktualne badania,

Oferujemy:

  • - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • - konkurencyjne wynagrodzenie w systemie premiowym,
  • - stałą pracę w miłej atmosferze, w bardzo dobrze wyszkolonym zespole,
  • - wsparcie opiekuna w całym okresie pracy.

Prezentacja firmy

AGRO Merchants Gdańsk Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne