Opis stanowiska pracy

ZATRUDNIMY KIEROWCÓW kat.C+E z terenu całej Polski

do pracy zagranicą, z bazami wyjazdowymi w Niemczech, Danii, Szwecji.

OFERUJEMY:

• Atrakcyjny, klarowny oraz terminowy system wynagradzania

• Zwrot kosztów dojazdu do/z pracy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą

• Elastyczność w planowaniu systemu pracy (3 tyg/ 1 tydz wolnego, 4 tyg / 2 tyg wolnego lub inne)

• Stabilną, pełną wyzwań pracę - głównie w krajach skandynawskich

• Dobrze wyposażone zaplecza socjalne

• Nowe auta z pełnym wyposażeniem

• Medicover – prywatną opiekę medyczną opłacaną przez firme

WYMAGAMY:

• Doświadczenia w transporcie

• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

• ADR podstawowego

• Niekaralności

• Prawo jazdy C+E

Wymagania

Prezentacja firmy

STABILNA FIRMA Z WIELOLETNIA TRADYCJA W TRANSPORCIE I LOGISTYCE.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne