Opis stanowiska pracy

MOŻLIWOŚC ZWROTU KOSZTÓW ZA SZKOLENIE ADR TDT WÓZKI WIDŁOWE

Wiodąca na rynku firma transportowa z Chełma, poszukuje energicznych kandydatów na kierowców, którzy potrafią pracować z przyjemnością i odnajdują satysfakcję w tym co robią.

Specjalizujemy się w międzynarodowym i krajowym transporcie gazów, paliw oraz produktów chemicznych w cysternach drogowych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • ADR cysterny
  • uprawnienia TDT kl. 2 i 3 do napełniania i opróżniania zbiorników
  • ukończony kurs na przewóz rzeczy lub świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • aktualne orzeczenie lekarskie
  • aktualne orzeczenie psychologiczne
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego

Oferujemy:

  • szkolenia dla początkujących kierowców
  • dogodny system pracy
  • nowoczesny i stale modernizowana flota ciągników siodłowych i cystern drogowych
  • zwrot kosztów dojazdu do auta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilną, ciekawą pracę w ugruntowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • transport międzynarodowy i krajowy w dogodnym systemie pracy dla Kierowcy

Prezentacja firmy

Firma transportowa <br/>POSZUKUJE<br/>kierowców w transporcie kra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne