Opis stanowiska pracy

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem, działającym na rynku od 144 lat. Swoją działalność rozpoczęła jako typowe przedsiębiorstwo transportowe, które w ostatnich latach przekształciło się z klasycznej firmy spedycyjnej w dynamicznego i kompleksowego operatora usług logistycznych i personalnych o wysokich kompetencjach doradczych i realizacyjnych. Jako Elsen Logistyka Sp. z o.o. na rynku polskim z sukcesami działamy od 2004 roku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWCA C+E

Opis stanowiska:

• Praca od poniedziałku do piątku na trasie Gorzów – Berlin

• Przewóz kontenerów BDF

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w parciu o umowę o pracę

• Pojazd wyposażony we wszystkie czytniki autostrad na terenie UE

• Odzież ochronna

• Przestrzeganie norm czasu pracy kierowców

• Możliwość objęcia ubezpieczeniem Grupowym

Wymagania

• Doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 5 lat

• Podstawowa znajomosc języka niemieckiego

• Doświadczenie w przewozie kontenerów BDF min. 2 lata

• Uprawnienia ADR

• Umiejętność prowadzenia samochodu ciężarowego z przyczepą

• Prawo jazdy C+E

• Świadectwo kwalifikacji

• Cyfrowa karta kierowcy

Prezentacja firmy

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców