Opis stanowiska pracy

Firma WIGMORS poszukuje kierowcy ciężarówki. Transport towaru głównie po Polsce,ale nie wykluczone wyjazdy zagraniczne, załadunek i rozładunek towaru, dbanie o samochody.

Wymagania

Wymagania:
-zawodowe prawo jazdy kat. B, C+E
-minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu sam. ciężarowego
-mile widziane posiadanie uprawnień do przewozu ADR
-mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Prezentacja firmy

Firma WIGMORS powstała w 1981 roku. Należymy obecnie do największ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców