Opis stanowiska pracy

Firma Technotop Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku w transporcie międzynarodowym pod marką TESLOX. Specjalizuje się w przewozie towarów na samochodach z zabudową plandeka i chłodnia.

NOWE Samochody 3,5t oraz zestawy 40t.
IVECO, OPEL, SCANIA, MERCEDES

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kierowców z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym.

Kierowca C+E
Wynagrodzenie 1.500 EUR netto

• Realizacja transportów towarów w transporcie międzynarodowym;

Wymagania

• Prawo jazdy kat.C+E + karta kierowcy;
• ADR mile widziane;
• Doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 3 lata;
• Kurs na przewóz rzeczy, badania lekarskie, psychotechnika;
• Niekaralność;

Prezentacja firmy

Firma Technotop Sp. z o.o. narodziła się z marzenia i pasji ludzi, którz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców