KIEROWCA C+E- wysokie zarobki + opłacone mieszkanie BERLIN

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Berlin, NIEMCY, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz pracować na stałej niemieckiej umowie z wysoką stawką - ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Marzą ci się określone godziny pracy, a potem zasłużony wypoczynek w jednoosobowym pokoju, który w całości opłaci pracodawca – Aplikuj !

Zakres obowiązków:

  • dystrybucja towarów zgodnie z wytycznymi,
  • asystowanie przy rozładunku i załadunku samochodu,
  • jazda „wokół komina”, praca w systemie zmianowym,
  • codziennie zjazd do bazy.

Wymagania:

  • prawo jazdy C+E kod E95,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
  • Mieszkanie za darmo.
  • Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  • Płatne urlopy i premie świąteczne.
  • Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.
  • Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
  • Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).
  • Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
  • Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

Wymagania

... oraz wiele więcej.

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców